Pořádáme

Kromě tréninků juda, které probíhají přes týden, organizujeme pro děti i víkendové akce či pobyty nejen se sportovním vyžitím. Snažíme se také o rozvoj osobnosti dětí z hlediska navázání nových přátelství a samozřejmě o zprostředkování nezapomenutelných zážitků.

Judovíkend

Jedná se o víkendovou akci, která je určena pro děti ve věku 7-12 let ze Základních škol. Je to pro děti všech výkonnostních skupin. Během víkendu absolvují tréninky, kde se učí novým dovednostem, kde nechybí judo, hry, sportování všeho druhu, promítání filmů a spousta legrace!

Soustředění pro pokročilou skupinu

Jedná se o víkendové soustředění s přespáním od soboty do neděle. Soustředění je určeno pro všechny členy Judo do škol z pokročilé skupiny. Během víkendu děti absolvují tréninky, kde se učí novým dovednostem. V programu nechybí judo, hry, sportování všeho druhu, promítání filmů a spousta legrace!

Víkendová judoškolka

Jedná se o víkendovou akci, která je pořádána pro děti z Mateřských škol. Je to pro děti ve věku 4-6 let. Během víkendu absolvují tréninky, kde se učí novým dovednostem, kde nechybí judo, hry, sportování všeho druhu, promítání filmů a spousta legrace! Program zajišťují zkušení trenéři, kteří vedou i tréninky na Mateřských školách.

Příměstský sportovní tábor

Týden plný pohybu a nových zážitků, přesně toto je Judistický příměstký tábor. Rodiče tak mohou v klidu chodit do práce a přitom mít zajištěn zábavný program pro své dětí. Tábor je určen pro všechny děti od 7 let. Místo konání je hala Tererovo náměstí 2. Děti budou mít k dispozici atletické hřiště, tělocvičnu pro míčové hry a judo.

Olomoucká školní liga

Je to klubový turnaj. Cílem je seznámit děti se závodním judem a probudit u dětí zdravou soutěživost. Děti tak získávají první závodní zkušenosti a odbourávají stres z větších závodů.
Startovné: 200 Kč

Časový harmonogram 

Letní táborové soustředění

Děti čeká nezapomenutelný týden uprostřed krásné přírody s nabitým programem. Tábor se ponese v tématu Asterix a Obelix a Olympijské hry. Děti se mohou těšit na atmosféru probíhajících Olympijských her, koupání, kopanou, volejbal, výlety, bojovky, atletické disciplíny a jednou denně trénink na tatami. A hlavně skvělou partu dětí pod vedením profesionálních trenérů, kteří s dětmi systematicky pracují po celý rok!budou mít k dispozici atletické hřiště, tělocvičnu pro míčové hry a judo.

Děkujeme za podporu od partnerů

Vaše pomoc každý den přispívá na chod naší skupiny