Přihlášky na Příměstské tábory již spuštěny

V případě, že se tábor nebude konat z důvodu vládních nařízení, garantujeme Vám navrácení částky ve výši 100% z celkové ceny.

Příměstské tábory pro děti 4-12 let

Připravili jsme pro děti čtyři termíny příměstských táborů přes léto. Děti se mohou těšit na tematický program v tělocvičně i venku každý den od 8 do 16 (lze využít dřívější příchod).  Všechny termíny jsou určeny pro děti od 4 do 12ti let.

Děti čeká skvělá parta dětí a program pod vedením profesionálních trenérů, kteří s dětmi systematicky pracují po celý rok!

Příměstské tábory můžete využít v rámci kompenzačních bonusů, pokud chcete dítě přihlásit na více táborů, tak každý další je za plnou cenu. 

  • Místo konání: ZŠ Svatoplukova
  • Datum konání:  5.- 9.7. Staň se parkurovou hvězdou 12.- 16.7.   Opičí dráhy Kung- Fu Pandy 16.- 20.8.    Cesta kolem světa 23.- 27.8.    Indiánské léto

Plná cena                     2.350,- Cena v rámci kompenzace     1.000,-

Dřívější příchod od 6:45*       60,-/den

*Nabízíme jako službu navíc možnost dřívějšího příchodu na příměstský tábor. U přihlášky připište do poznámky „Mám zájem o dřívější příchod v … (čas, ve kterém přivedete dítě)“

Dřívější příchod není započítán do ceny v rámci kompenzace, to znamená, pokud máte zájem o dřívější příchod, tak cena za příměstský tábor činí 1.300,-

  • Cena zahrnuje: 2x denně svačina Oběd Celodenní program Péči profesionálních trenérů po celý den
  • Stravování Na obědy docházíme do nedaleké restaurace. Svačinky jsou zajištěny 2x denně. Jednou denně ovoce a jednou denně jiná svačinka (tatranka, jogurt, závin aj.).

V PŘÍPADĚ DIETNÍCH OMEZENÍ A POTRAVINOVÝCH ALERGIÍ, PROSÍM, UVEĎTE POZNÁMKU JIŽ PŘI OBJEDNÁVCE.

  • Příchod a odchod

Příchod do tělocvičny ZŠ Svatoplukova je možný mezi 7:50 a 8:15. Denní program končí 15:45, vyzvednutí dítěte je možné od 15:45 do 16:15.

Lze využít dřívější příchod za poplatek.

S sebou V případě pěkného počasí trávíme většinu času venku, proto by děti měly mít pokrývku hlavy a opalovací krém. Důležité je sportovní oblečení a pevná obuv. Dále dítěti přibalte láhev na pití a dobrou náladu.

  • Přihlášení

Přihlášení je možné pouze přes on-line rezervační formulář na našem webu. Při vyplňování přihlášky, prosím, věnujte pozornost uváděným údajům, zejména zkontrolujte udávaný e-mail a telefon, na které je směřována další komunikace vč. potvrzení přihlášky.

Po odeslání přihlášky Vám na uvedený email bude doručeno potvrzení s platebními údaji. Prosím věnujte pozornost i zadání Vašeho platebního příkazu – uveďte správný variabilní symbol a do textu celé jméno dítěte.

Organizační detaily Uzávěrka přihlášek je 31.5.2021 nebo v okamžiku naplnění kapacity.

Dokumenty, které od vás budeme vybírat při předání děti

Potvrzení o bezinfekčnosti dítěte.

  • Platební a storno podmínky

Zrušení či změnu lze provést pouze písemně zasláním na email: Judodoskol@seznam.cz

Zrušení do 31.5. 2021 bez poplatku.

Při zrušení v termínu kratším než 12 dní před zahájením účtujeme stornopoplatek 50% z celkové ceny.

Při zrušení v termínu kratším než 7 dní před zahájením akce účtujeme stornopoplatek 70% z celkové ceny.

Kontakty: Marek Švestka (přihlášky a platby) – Tel. 739 448 882       Petr Zach (vedoucí příměstských táborů) – Tel. 724 191