Letní tábor FUNLANDIA PROTIVANOV 16.-23.7.2023

Děti čeká nezapomenutelný týden uprostřed krásné přírody s nabitým programem. Tábor se ponese v tématu Shrekova dobrodružství.
Děti se mohou těšit na super atmosféru, koupání, kopanou, volejbal, výlety, bojovky, atletické disciplíny a jednou denně trénink na tatami.
A hlavně skvělou partu dětí pod vedením profesionálních trenérů, kteří s dětmi systematicky pracují po celý rok!
Tábor je určen pouze pro členy Judo do škol!

Místo konání Dětský tábor Funlandia Protivanov, 798 48 Protivanov, Boskovická 297 VII  Mapa zde

Datum konání 16.- 23.7. 2023

Cena       

 Přihlášení od 1. 4 – 5.990,-

 Cena zahrnuje

  • tričko s vlastním jménem táboru
  • ubytování v chatkách
  • stravovací a pitný režim
  • péči profesionálních trenérů po celý den
  • návštěvu zajímavých osobností
  • výuka zdravovědy a přežití v přírodě

Vybavení a služby Dětský tábor Protivanov nabízí k letní rekreaci Vašich dětí rozsáhlý areál v přírodě, s dobrou dostupností autem.

Areál je zasazený doprostřed přírody a nabízí množství venkovních sportovišť. V areálu je k dispozici přírodní koupaliště, venkovní kurty, krytý prostor pro tatami a řada dalších aktivit.

Kontakty                                                                      Petr Zach (hl. vedoucí tábora) – 724 191 620      

Marek Švestka 739 448 882

Ubytování Děti jsou ubytovány v táborových chatičkách po čtyřech osobách. Jedná se o jednoduché pokoje s palandami. Na chatkách je zajištěno prostěradlo a povlečený polštář a peřina.

Stravování Pitný režim a zdravé stravování vhodné pro děti je zajištěno 5x denně. Jídelníčky jsou konzultovány se specialistou na veřejné stravování dětí. V PŘÍPADĚ DIETNÍCH OMEZENÍ A POTRAVINOVÝCH ALERGIÍ, PROSÍM, UVEĎTE POZNÁMKU JIŽ PŘI OBJEDNÁVCE.

Přihlášení Je možné pouze přes on-line rezervační formulář na našem webu. Při vyplňování přihlášky, prosím, věnujte pozornost uváděným údajům, zejména zkontrolujte udávaný e-mail a telefon, na které je směřována další komunikace vč. potvrzení přihlášky.

Po odeslání přihlášky Vám na uvedený email bude doručeno potvrzení s platebními údaji. Prosím věnujte pozornost i zadání Vašeho platebního příkazu – uveďte správný variabilní symbol a do textu celé jméno dítěte.

Organizační detaily

Rozložení na ubytování bude připravováno bezprostředně po uzávěrce. Případné požadavky uvádějte do objednávky, nebo do data uzávěrky přihlášek, pokusíme se vyhovět. 

Platební a storno podmínky

Zrušení či změnu lze provést pouze písemně zasláním na email: info@judodoskol.cz

Zrušení do 31.5. 2023 bez poplatku.

Při zrušení od 1.6. 2023 účtujeme stornopoplatek 50% z celkové ceny.

Při zrušení od 10.7.2023 účtujeme stornopoplatek 100% z celkové ceny.

Pokud si najdete náhradníka, který pojede místo Vašeho dítěte, bude Vám navráceno 100% z celkové ceny.

Registrace na akci zde

Potřebné dokumenty na letní tábor jsou k dispozici níže