Letní tábor Čekyně 25.-31.7.2021

Děti čeká nezapomenutelný týden uprostřed krásné přírody s nabitým programem. Tábor se ponese v tématu Asterix a Obelix a Olympijské hry.
Děti se mohou těšit na atmosféru probíhajících Olympijských her, koupání, kopanou, volejbal, výlety, bojovky, atletické disciplíny a jednou denně trénink na tatami.
A hlavně skvělou partu dětí pod vedením profesionálních trenérů, kteří s dětmi systematicky pracují po celý rok!
V případě, že se tábor nebude konat z důvodu vládních nařízení, bude Vám navrácena částka ve výši 100 % z celkové ceny.

Místo konání Dětský tábor Čekyně, 751 24 Přerov VII  Mapa zde

Datum konání 25.- 31.7. 2021

Cena Přihlášení do 15.2. 4.200,-                                Přihlášení od 16.2. 4.300,-                                 Cena zahrnuje

  • ubytování v chatkách
  • stravovací a pitný režim
  • péči profesionálních trenérů po celý den
  • návštěvu zajímavých osobností
  • výuka zdravovědy a přežití v přírodě

Vybavení a služby Dětský tábor v Čekyni nabízí k letní rekreaci Vašich dětí rozsáhlý areál situovaný na samém okraji Čekyně, s dobrou dostupností autem nebo autobusem.

Areál je zasazený doprostřed přírody a nabízí množství venkovních sportovišť. V areálu je k dispozici venkovní bazén, venkovní kurty, krytý prostor pro tatami a řada dalších aktivit.

Kontakty                                                                  Marek Švestka (platby) – 739 448 882      Daniel Vydra (vedoucí tábora) – 774 603 215

Ubytování Děti jsou ubytovány v táborových chatičkách po čtyřech osobách. Jedná se o jednoduché pokoje s palandami. Na chatkách je zajištěno prostěradlo a povlečený polštář a peřina.

Stravování Pitný režim a zdravé stravování vhodné pro děti je zajištěno 5x denně. Jídelníčky jsou konzultovány se specialistou na veřejné stravování dětí. V PŘÍPADĚ DIETNÍCH OMEZENÍ A POTRAVINOVÝCH ALERGIÍ, PROSÍM, UVEĎTE POZNÁMKU JIŽ PŘI OBJEDNÁVCE.

Přihlášení Je možné pouze přes on-line rezervační formulář na našem webu. Při vyplňování přihlášky, prosím, věnujte pozornost uváděným údajům, zejména zkontrolujte udávaný e-mail a telefon, na které je směřována další komunikace vč. potvrzení přihlášky.

Po odeslání přihlášky Vám na uvedený email bude doručeno potvrzení s platebními údaji. Prosím věnujte pozornost i zadání Vašeho platebního příkazu – uveďte správný variabilní symbol a do textu celé jméno dítěte.

Organizační detaily

Rozložení na ubytování bude připravováno bezprostředně po uzávěrce. Případné požadavky uvádějte do objednávky, nebo do data uzávěrky přihlášek, pokusíme se vyhovět. 

Platební a storno podmínky

Zrušení či změnu lze provést pouze písemně zasláním na email: info@judodoskol.cz

Zrušení do 31.5. 2021 bez poplatku.

Při zrušení od 1.6. 2021 účtujeme stornopoplatek 50% z celkové ceny.

Při zrušení od 19.7. účtujeme stornopoplatek 100% z celkové ceny.

Pokud si najdete náhradníka, který pojede místo Vašeho dítěte, bude Vám navráceno 100% z celkové ceny.

Registrace na akci zde

Potřebné dokumenty na letní tábor jsou k dispozici níže