Aktuality

Přečtěte si co je u nás nového

Naše koncepce

Judo do škol je sportovní organizace, která vznikla v roce 2017 a působí na mateřských a základních školách v Olomouci a okolí. Jeho zakladatelem je bývalý reprezentant v judu Marek Švestka. Juda do škol zajišťuje mimo treninků i víkendové akce, letní tábory, příměstské tábory a soustředění pro děti.

Naším cílem je probudit v dětech kladný vztah ke sportu už v předškolním věku a dát tak možnost sportovat co nejvíce dětem.

KALENDÁŘ

V našem judo kalendáři najdete spoustu jednorázových akcí, které judo do škol pořádá po celý rok. Jedná se o judo víkendy, judo školky, příměstské tábory, letní tábory, dětský den s judem a spoustu dalších akcí plných nezapomenutelných zážitků.

Nejčastější dotazy

Všechny aktivity Judo do škol lze přihlásti pouze přes naše online formuláře

Kromě tréninků juda, organizujeme pro děti i víkendové akce či pobyty nejen se sportovním vyžitím. Snažíme se také o rozvoj osobnosti dětí z hlediska navázání nových přátelství.

Tréninky juda vedou kvalifikovaní trenéři s bohatou závodní a pedagogickou praxí. Všichni naši trenéři mají trenérské licence pod Českých svazem juda. 

  Tréninky probíhají na našich základnách po celé Olomouci. Snažíme se ušetřit rodičům čas s dlouhými přejezdy na tréninky. Stačí si jen vybrat místo, které Vám nejvíc vyhovuje. 🙂 

  • Pro začátek doporučujeme tepláky a tričko s dlouhým rukávem
  • Kimono je vhodné pořídit nejpozději do konce prvního pololetí – můžete zakoupit v našem klubovém e-shopu
  • Trénuje se naboso

Judo v mateřských školkách je určeno pouze pro děti dané školky. Vyjímkou je MŠ Dolany a Svatoplukova, kde výuka probíha v prostorách školní tělocvičny, takže sem mohou docházet i jiné děti. 

U nás děláme první judistické krůčky už od 3 let v našich Mateřských školách.

  • v mateřských školkách probíhají tréninky v provozní době školky. Trenér si přihlášené děti vyzvedává ze tříd a následně je do tříd opět odvádí.
    ve většině školek dnes již nestačí, že má trenér i školka jmenný seznam přihlášených dětí a paní učitelky požadují od zákonného zástupce písemné pověření k uvolnění dítěte na kroužek                                                                                              
  • v základních školách vyzvedává trenér děti v družině, po tréninku je pak předává rovnou rodičům, případně vrací do družiny – pro jednotlivá působiště a tréninky se může odlišovat. Konkrétní organizace závisí na konkrétní lokalitě                                                                        
  • ve školní družině většinou požadují od zákonného zástupce písemné pověření k uvolnění dítěte na kroužek
    rodiče mohou vstupovat do tělocvičny pouze v době ukázkových hodin

Děkujeme za podporu od partnerů

Vaše pomoc každý den přispívá na chod naší skupiny