Dětský den s judem

Nejkrásnější letní akce roku ! 

Jedná se o jedinečnou akci konanou ke konci školního roku, jako symbolické rozloučení s tréninky.
Na děti (a nejen na ně) zde čeká bohatý a zábavný program v podobě překážkový drah, skákacího hradu, soutěží a jiných dalších stanovišť na plnění nejrůznějších úkolů.

 

Akce je pořádána v areálu Lanového centra PROUD v Olomouci.

Odvážní návštěvníci tak můžou vyzkoušet veškeré možnosti, které jim areál nabízí. A že jich je ! 
K dispozici je velké množství lezeckých stěn a překážek, které se nachází i ve výšce několika metrů nad zemí.  Pro ty nejodvážnější je pak možnost, velké adrenalinové houpačky.
Nemusíte se ale vůbec bát, o bezpečí vás a vašich děti se totiž na těchto atrakcích bude starat zkušený a proškolený personál. Budete tak ve správných rukou.
Areál také nabízí možnosti herní zóny plné trampolín, či dětmi velmi oblíbené špulkarény.

Bohatá tombola !
Jednou z částí programu je i bohatá tombola. Ta se losuje hned několikrát během dne. Cen které mohou děti vyhrát  je celé spektrum, od klíčenky či čepice,  až po celou teplákovou soupravu. 

Co by to bylo za akci bez pořádného občerstvení ?

Přímo v areálu se nachází hned několik stánků ve, kterých se lze občerstvit jídlem, či nějakým studeným nebo teplým nápojem. Zdejší personál se o vás rád postará. A kdo by měl zájem o něco „mastnějšího“, může si opéct poctivý špekáček na jednom z připravených ohnišť.

Bohatý program nejen pro děti !

U nás se zabaví i rodiče ! I pro ně totiž máme připravený program. Jednou z akcí konanou přímo pro dospělé je například rodičovský turnaj v páce. Ten probíhá hned ve dvou kategoriích a pro výherce je připravena odměna hodná výkonu. Turnaj v páce, ale není jediná možnost jako se u nás můžou rodiče zabavit.

Přijďte a přesvědčte se sami !  

 

Jedinečná atmosféra !

Celá akce se nese v uvolněné přátelské atmosféře. Cílem dětského dne s judem je užít si spoustu zábavy a ukázat, že judo není jen a pouze o tvrdé práci na tatami, ale především o zdvořilosti, respektu a přátelství. 

Děti, rodiče a i samotní trenéři tak mají jedinečnou možnost setkat se ve zcela odlišných rolích, než tomu je obvykle a prohloubit jejich vzájemné vztahy. Našim přáním je, aby i díky této akci vznikala přátelství, která vydrží po celý život.

Minulý rok se dětského s judem zúčastnilo přes 800 lidí. 
Nenechte si ujít možnost zažít jednu z nejkrásnějších akcí v roce
a přijďte taky. 

Budeme se na Vás těšit !
Tým trenérů Judo do škol